Transport towarowy – Warszawa

Transport towarowy to dziedzina, którą zajmujemy się już od wielu lat. Proponujemy tego typu usługi zarówno w Polsce, jak i zagranicą. W związku z tym, iż operujemy tysiącem ładunków
oraz samochodów, to jesteśmy w stanie bez większego problemu dopasować auto, które znajduje się w Państwa okolicy, a przy tym jedzie w określoną stronę, której Państwo oczekują. Nasza firma w Warszawie oferuje więc transport towarów na najwyższym poziomie, a równocześnie w dość korzystnej cenie z możliwością obniżenia kosztów.

Transport towarowy – kompleksowa obsługa.

Nasza firma oferuje transport towarów z dużym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej naszego przedsiębiorstwa opiewa na kwotę 300000 €, natomiast dzięki rozszerzeniu owego zakresu polisy, taka ochrona ubezpieczeniowa może obejmować również naszych podwykonawców.  Podczas wykonywania wszelkich zleceń dbamy także o odpowiednią kontrolę GPS. Między innymi wprowadziliśmy nasz własny system monitorowania floty przez sygnał komórki – TRUCKAPP. Dlatego też w stu procentach jesteśmy w stanie monitorować online nasz transport towarów.

Transport TOWARÓW

To wszystko niezmiernie korzystnie wpływa na jakość oferowanych przez nas usług.  DAABS to kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki i spedycji. Nasza firma transportowa mieści się w Warszawie i oferuje świetnej jakości transport towarowy. Przy tym wyróżniamy się dbałością o jakość, a także wysokie standardy obsługi oraz elastycznym podejście do wszelkich potrzeb klientów. Od 2011 roku przetransportowaliśmy miliony ton różnego typu ładunków dla klientów z różnych stron świata. Dodatkowo w 2014 roku zostaliśmy również wyróżnieni tak zwanym Złotym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej.

Jeśli chodzi o transport towarów, to firma przewozowa zajmująca się tym powinna cechować się przede wszystkim wiarygodnością oraz uczciwością. Nasze przedsiębiorstwo spełnia wszelkie te warunki. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami, a przy tym w ramach działu spedycji zatrudniamy samych profesjonalistów. Z nami transport towarów i jego spedycja przebiegają bez żadnych problemu. Wszelkie przewożone przez nas materiały docierają bowiem zawsze na czas. Dlatego też wszyscy klienci, którzy rozpoczęli z nami jakąkolwiek współpracę, chętnie później dalej korzystają z naszych usług.

Wysokiej jakości transport towarowy

Decydując się na transport towarowy, warto wcześniej ustalić pewne szczegóły, aby mieć pewność, że zlecenie będzie wykonane w odpowiedni sposób i dotrze na czas.  Nasza firma zawsze wywiązuje się z wszelkich ustaleń i w szczególności dba o wszelkie terminy. Dlatego też współpraca z nami jest na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebują więc Państwo usług transportowych na terenie naszego kraju bądź zagranicą, to zachęcamy do kontaktu z nami. Zrobimy wszystko, aby wesprzeć Państwa firmę w kwestiach logistycznych, gdyż wiemy, iż mogą one korzystnie wpływać na rozwój firmy. W razie jakichkolwiek pytań służymy profesjonalną pomocą.