Gdzie jeździmy – Międzynarodowy transport i spedycja

Firma Daabs – Warszawa oferuje kompleksowe, a zarazem wysokiej jakości rozwiązania logistyczne i spedycyjne. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu oferujemy sprawny przewóz towarów. Nasze działania wspiera także zróżnicowana flota, która sprawia, iż możemy odpowiednio zaplanować, a później również i przeprowadzić nawet skomplikowany transport krajowy i międzynarodowy, wymagający sporego zaangażowania. W ofercie mamy przewóz różnego typu ładunków. Proponujemy więc Państwu przewóz towarów busami, który sprawdza się w przypadku ładunków nieprzekraczających wagi 1,5 tony. Zaletą takiego transportu jest przede wszystkim szybkość, a także możliwość dostarczenia przesyłki bezpośrednio pod drzwi wyznaczonego odbiorcy. Innego typu propozycją są zaś ładunki całopojazdowe. W tym przypadku przewozimy towary do 24 ton. Mogą Państwo skorzystać z przestrzeni ładunkowej o długości do 13,6 metra. Główną zaletą jest to, że przewozimy towar w Polsce i za granicą.

Transport i spedycja – Warszawa

Ciekawą propozycją dla klientów jest transport i spedycja towarów, które zajmują tylko część przestrzeni ładunkowej. Wychodząc naszym klientom naprzeciw, proponujemy opłatę tylko i wyłącznie za realnie wykorzystaną przestrzeń. Jednym z obszarów naszej działalności są też ładunki specjalne, do których stosuje się na przykład cysterny bądź większe samochody, gdyż przewożone towary są wielkogabarytowe. W przypadku ładunków chłodniczych przewozimy natomiast towary różnych wymiarów oraz wielkości, które podczas trasy wymagają specjalnej kontroli temperatury. Oferujemy tutaj nie tylko krajowy, ale również i międzynarodowy przewóz towarów. Zajmujemy się również przewozem tak zwanych ładunków niebezpiecznych (ADR). Podczas trasy zapewniamy wtedy wszelkie odpowiednie warunki transportu.

Transport krajowy i międzynarodowy

Od wielu lat zajmujemy się transportem i spedycją i w naszej ofercie mamy szeroki wachlarz usług z tej dziedziny. Nasza firma mieści się w Warszawie i oferuje przewozy towarów na terenie całego kraju, ale również zagranicą, dzięki czemu z nami mogą liczyć Państwo na pełen zakres usług. Operujemy tysiącem ładunków oraz samochodów, dzięki czemu dla każdego znajdziemy auto w jego okolicy, co sprawi, że koszty przewozu będą znacznie niższe, a przejazd tańszy. Podczas wykonywania wszelkich zleceń szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo. W związku z tym, że oferujemy przewozy transportowe, dla tego też posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które opiewa na kwotę 300000 €. Natomiast dzięki rozszerzeniu zakresu owej polisy, taka ochrona ubezpieczeniowa obejmuje też podwykonawców.

Oferujemy drogowy transport (w ofercie znajduje się też spedycja) towarów i pragniemy, aby spełniał on wszelkie oczekiwania naszych klientów, dlatego też dbamy również o szczególną kontrolę GPS. Wprowadziliśmy mianowicie własny system monitorowania naszej floty poprzez sygnały komórkowe kierowców – TRUCKAPP. To pozwala nam na stuprocentowe monitorowanie ładunków online, co korzystnie wpływa na jakość oferowanych przez nas usług. DAABS oferuje więc kompleksowe rozwiązania logistyczne oraz spedycyjne. Podczas wykonywania wszelkiego typu zleceń dbamy między innymi o wysoką jakość, standardy obsługi. Cechuje nas elastyczność, dzięki czemu z łatwością dostosowujemy się do wszelkich potrzeb klientów.

Przewóz i transport ładunków

Od 2011 roku przetransportowaliśmy ogromną ilość ładunków dla różnych klientów i oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, gdzie wyjaśnimy wszelkie istotne kwestie, jeśli chodzi o przewóz towarów. Z nami każdy transport i spedycja przebiegają bez problemów, a wszystkie przewożone przez nas towary docierają zawsze na czas. Współpraca z nami jest zawsze na najwyższym poziomie i dlatego klienci, którzy skorzystali raz z naszych usług, chętnie później do nas wracają.

Firma Daabs oferuje transport ładunków najwyższej jakości. Nasze usługi z zakresu transportu oraz spedycji docenione zostały przez wielu klientów. Cechuje nas terminowość oraz szczególna dbałość o przewożone przez nas towary. Dbamy o ich bezpieczeństwo podczas transportu. Oferujemy nie tylko transport krajowy, ale i międzynarodowy, dlatego też zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy kompleksowe usługi i z pewnością w Państwa przypadku również znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Daabs Warszawa to trans spedycja na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!