Transport w temperaturze kontrolowanej

Firma Daabs oferuje kompleksowe usługi logistyczne i spedycyjne, w naszej ofercie znajduje się m.in. transport w temperaturze kontrolowanej, który wymaga od nas wyjątkowej precyzji i zaangażowania. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zagwarantować nawet sprawny przewóz towarów wymagających przewiezienia w określonej temperaturze – dotyczy to np. segmentu farmaceutyczno-medycznego i spożywczego, które potrzebują specyficznego serwisu dla transportu towarów. Jako profesjonaliści doskonale zdajemy sobie sprawę, że kontrola temperatury i jakości są wyjątkowo ważne, dlatego zawsze oferujemy Państwu sprawdzone usługi na najwyższym poziomie.

Profesjonalny transport w temperaturze kontrolowanej

W zależności od rodzaju transportu w Daabs zapewniamy idealne warunki dla produktów głęboko mrożonych, chłodzonych i w temperaturze pokojowej. Transport takich produktów to oferta dedykowana do wszystkich firm farmaceutycznych, kosmetycznych, spożywczych oraz produkujących artykuły chemiczne. W przypadku ładunków tego typu, które wymagają odpowiednich warunków chłodniczych, zwracamy szczególną uwagę na warunki transportu. Przewozimy towary różnych wymiarów oraz wielkości każdego typu, które podczas trasy wymagają specjalnej kontroli temperatury. Co istotne, oferujemy nie tylko krajowy, ale również i międzynarodowy przewóz towarów – Obszar transportu Daabs jest nieograniczony.

Transport w temperaturze kontrolowanej ładunków o różnej wadze

Firma Daabs oferuje profesjonalny transport w temperaturze kontrolowanej w przypadku każdego typu ładunków o różnej wadze. Nasze działania w tym zakresie wspiera zróżnicowana flota pojazdów, dzięki czemu możemy odpowiednio zaplanować, a następnie zrealizować nawet najbardziej skomplikowany transport krajowy i międzynarodowy towarów wymagających szczególnych warunków transportowych i sporego zaangażowania ze strony naszych pracowników. W naszej ofercie znajduje się przewóz artykułów dla firm farmaceutycznych, medycznych, kosmetycznych, spożywczych czy produkujących artykuły chemiczne. Podczas całego przewozu utrzymujemy stałą temperaturę.

Aby dopasować się do Państwa potrzeb, proponujemy:

  • przewóz towarów busami – ta opcja sprawdza się w przypadku ładunków nieprzekraczających 1,5 tony, a główną zaletą transportu tego typu jest przede wszystkim szybkość, a także usługa dostarczenia przesyłki bezpośrednio pod drzwi wyznaczonego odbiorcy – sprawdzi się to w przypadku mniejszych firm, restauracji czy lokalnych sklepików;
  • ładunki całopojazdowe – przewozimy towary do 24 ton. Wybierając tę opcję, mogą Państwo skorzystać z przestrzeni ładunkowej o długości do 13,6 metra, dzięki czemu możemy przewieźć więcej towaru za jednym przejazdem.

Główną zaletą skorzystania z naszej oferty jest to, że przewozimy towar w doskonałych warunkach temperaturowych, a także działamy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Transport w temperaturze kontrolowanej to nasza specjalność – zapraszamy do współpracy!