Przewozy transportowe – Warszawa

Firmy transportowe w Polsce oferują różnego typu usługi polegające na transporcie materiałów na terenie naszego kraju, ale równocześnie też i transport międzynarodowy. Firma DAABS wyróżnia się tutaj na rynku. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu oraz spedycji sprawiło, że oferujemy usługi najwyższej jakości. Wiemy, jak ważna jest elastyczność i dlatego też zawsze staramy się dopasować do potrzeb klientów. Proponujemy między innymi przewozy transportowe z Warszawy. Zawsze podczas tego typu zleceń dbamy o najwyższą jakość usług, a także pełne bezpieczeństwo. Pragniemy, aby wszelkie towary dotarły nie tylko w nienaruszonym  stanie, ale również na czas w odpowiednie miejsce.

Firma DAABS działa już na rynku od 2011 roku. To sprawia, że rynek transportu i spedycji nie jest dla nas obcy. Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy mnóstwo  zleceń na usługi transportowe, zawsze dbając o ich najwyższą jakość. Dzięki takiemu podejściu oraz naszemu doświadczeniu zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów, którzy regularnie korzystają z oferowanych przez nas usług w Warszawie na transport lądowy. Firma DAABS z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Dodatkowo w roku 2014 uzyskaliśmy tak zwany Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, który przyznawany jest przez firmę D&B Bisnode. W ten sposób doceniono nasze starania.

Realizujemy kompleksowe przewozy lądowe na terenie całej Europy, a także krajów byłego WNP. Nasz transport z Warszawy wykonujemy z wykorzystaniem bardzo zróżnicowanej floty pozwalającej zoptymalizować między innymi koszty, a także czas oraz warunki owego transportu. Współpracujemy mianowicie z grupą kilkuset sprawdzonych przewoźników, a to w efekcie pozwala nam sprostać właściwie każdemu wymaganiu z dziedziny transportu

Transport i spedycja oferowane przez nas w Warszawie są zawsze najwyższej jakości. Współpraca z nami zapewnia Klientom przede wszystkim bezpieczeństwo transportowanych ładunków, a także optymalizację czasu i kosztów dostawy.

Usługi i przewozy TRANSPORTOWE

Realizując transport drogowy, na Państwa życzenie przewozimy ładunki każdego typu, m.in.:

  • ładunki specjalne (towary płynne w cysternach i ładunki ponadgabarytowe, które wozimy na nadwoziach niskopodwoziowych);
  • ładunki chłodnicze dla przemysłu spożywczego, medycznego czy farmaceutycznego (transportujemy towary różnych wymiarów i wielkości, które wymagają kontroli temperatury podczas transportu);
  • ładunki niebezpieczne (ADR, które dotyczą materiałów sklasyfikowanych jako substancje niebezpieczne i również wymagających specjalnych warunków transportu.

Przewozy transportowe Daabs obejmują przewóz rozmaitych ładunków każdego typu. Proponujemy m.in. ładunki na mniejsze busy, które sprawdzą się doskonale przy transporcie towarów nieprzekraczających 1,5 tony. Zaletą wykorzystania mniejszego pojazdu jest szybkość usługi, a w efekcie dostarczenie towaru na czas i w dodatku bezpośrednio pod drzwi odbiorcy. Nasze usługi realizujemy między innymi w Warszawie, ale nie tylko. Innego typu propozycją są ładunki w wersji całopojazdowej, czyli przewóz towarów o wadze do 24 ton. Tego typu zlecenia realizujemy z wykorzystaniem zestawów pojazdów o długości przestrzeni ładunkowej do 13,6 metra.

firmy transportowe w polsce
transport warszawa

Transport lądowy bez ograniczeń

Naszym Klientom gwarantujemy punktualną i profesjonalną dostawę z pełną obsługą nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Reasumując, aby zagwarantować Państwu pełen zakres usług transportowych, jako firma transportowo spedycyjna przewozimy każdego typu ładunki – całopojazdowe, częściowe, a ponadto wozimy towary niebezpieczne i chłodnicze. Posiadamy bogatą, w pełni profesjonalną flotę pojazdów przeznaczonych do szybkiego przewozu ładunków każdego typu o objętości do 24 ton, a świetną opcją jest możliwość zamówienia ładunku częściowego. Współpracując z naszą firmą, nie musisz kupować całej powierzchni ładunkowej pojazdu – na życzenie klientów transportujemy ładunki częściowe. Wówczas płacisz tylko za realnie wykorzystane miejsce, dzięki czemu nie tylko korzystasz z usług najlepszego przewoźnika, ale jednocześnie możesz zaoszczędzić!

Usługi transportowe

Dbamy również o pełną kontrolę nad oferowanym przez nas transportem. Dlatego też stworzyliśmy własny system kontroli GPS. Takie monitorowanie floty poprzez sygnał komórki kierowców – TRUCKAPP sprawia, że nasz transport drogowy jest odpowiednio kontrolowany. Dzięki temu rozwiązaniu monitorujemy przewożone produkty online, co sprawia, iż znacznie wzrasta jakość oferowanych przez nas usług.  Firma DAABS wyróżnia się też wysoką dbałością o jakość, aby móc spełniać wszelkie oczekiwania klientów i zapewniać im pełną satysfakcję. Proponujemy transport na terenie Polski, ale również i międzynarodowy. Wszelkie usługi są przeprowadzone na czas, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Transport lądowy

Poza terminowością dbamy także o bezpieczeństwo. Transport i spedycja, jeśli mają być wysokiej jakości, to nie tylko powinny być na czas, ale również i całkowicie bezpieczne. Dlatego też zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie zabezpieczenie transportowanych przez nas materiałów. Staramy się także dostosować warunki transportu do każdego zlecenia.

Transport drogowy towarów

Jeśli chodzi o transport lądowy, to nasza firma oferuje tutaj usługi najwyższej jakości. Mamy świadomość, iż przewożenie towarów może wiązać się z rozmaitymi trudnościami, jednak wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, jak przygotowywać się do każdego zlecenia, aby móc jak najbardziej zminimalizować takie negatywne czynniki. Pragniemy oferować najwyższą jakość usług i dlatego też szczególną uwagę zwracamy na terminowość. Wiemy, że czas ma szczególne znaczenie przy tego typu zleceniach. Dlatego też nasze usługi transportowe są zawsze w terminie.

To jednak nie wszystkie zalety korzystania z oferty naszej firmy.

Przewozy transportowe

To pozwala nam nie tylko zadbać o wysoką jakość usług, ale przy tym może pomóc w zoptymalizowaniu kosztów. Dzięki temu możemy zapewnić pełną satysfakcję klientów, albowiem oferujemy wysoką jakość za przystępną cenę. Nasze usługi transportowe spełniają wszelkie oczekiwania klientów i dlatego też zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.