Transport Europa

DAABS to dynamicznie rozwijająca się firma, której głównym profilem działalności jest między innymi transport międzynarodowy i krajowy. Szczególnie istotnym obszarem naszej działalności jest euro transport, który jest naprawdę wysokiej jakości. Chcąc sprostać wciąż rosnącym wymaganiom klientów, oferujemy nie tylko olbrzymią flotę samochodów, pozwalającą na zrealizowanie każdego zlecenia, ale również i rzetelnych kierowców, podchodzących do powierzonych im zadań w sposób odpowiedzialny. W ofercie posiadamy transport zarówno busami, jak i większymi pojazdami, umożliwiającymi przewiezienie towaru w znaczącej ilości.

Transport na terenie całej Europy.

Gwarantujemy najwyższej jakości usługi transportowe, a przy tym niską cenę, która indywidualnie dostosowana jest do danego zlecenia. Planując każdy euro transport, staramy się maksymalnie zoptymalizować koszty i czas, aby uzyskać pełną satysfakcję klienta. Pomaga nam w tym doświadczona kadra spedytorów, a także kierowców. Stąd też posiadamy liczne grono zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów. Dostosowując się do potrzeb klientów i specyfiki ładunku, oferujemy optymalny dobór sposobu transportu.

Europa TRANSPORT

Nasze usługi transportowe są zawsze najwyższej jakości. Szeroka gama pojazdów, a więc od niedużych busów po ogromne plandeki, pozwala nam realizować szeroki wachlarz zleceń oraz zamówień transportowych. Zawsze dobierzemy najlepsze pojazdy, aby sprawnie zrealizować każde zlecenie. Nasz transport realizujemy na terenie całej Europy. Oferujemy nie tylko import, ale również eksport załadunków kompletnych, ale również i częściowych. Dzięki temu w elastyczny sposób możemy dostosować się do potrzeb klientów. Dostarczymy towar szybko, zawsze wybierając proste rozwiązania.

Realizując zlecenia typu transport na tak ogromnym obszarze jak Europa, korzystamy z doświadczenia naszych pracowników i znajomości ich nie tylko kwestii związanych z transportem, ale również i określonymi krajami. To sprawia, że wszystko przebiega znacznie sprawniej i organizujemy kompleksowe usługi. Ze względu na świetną strukturę naszej firmy jesteśmy też bardzo elastyczni. Wiemy, że tego typu cecha jest bardzo istotna jeśli chodzi o euro transport. Z łatwością dostosowujemy się do potrzeb klientów przy realizacji prostych zleceń, ale również i tych bardziej skomplikowanych. Dzięki temu będą Państwo czerpać pełną satysfakcję z naszych usług.

TRANSPORT Europa

Naszą misją jest przede wszystkim zapewnienie niezawodnych usług z zakresu transportu. W szczególności specjalnością naszą jest transport (cała Europa). Naszymi klientami są więc przedsiębiorcy z różnych państw europejskich. Mamy świadomość, że klienci cenią sobie przede wszystkim szybkość, bezpieczeństwo oraz solidność, w związku z czym staramy się dbać o te wszystkie elementy. Każdy oferowany przez nas transport nadzorowany jest od początku do końca. Zajmują się tym wykwalifikowani spedytorzy. Mamy zawsze pełną kontrolę nad określonym ładunkiem.

Jeśli potrzebują więc Państwo wysokiej jakości usług transportowych, to zachęcamy do kontaktu. Oferujemy usługę, która pozwala na przetransportowanie towaru do różnych miast europejskich. Zajmujemy się nie tylko przewozem niewielkich przesyłek, ale również tych wielkogabarytowych. Przeprowadzając zlecenie, zawsze staramy się dostosować odpowiednie warunki do potrzeb klienta. To pozwala nam nie tylko właściwie zoptymalizować czas, ale również i koszty. Zależy nam bowiem przede wszystkim na satysfakcji klienta.

Euro-transport

Aby ostatecznie zagwarantować Państwu pełen zakres usług, realizując transport na terenie Europy, przewozimy ładunki każdego typu. W naszej ofercie znajdą Państwo przewóz tzw. ładunków specjalnych, czyli towarów płynnych w cysternach i ładunków ponadgabarytowych na nadwoziach niskopodwoziowych; ładunków chłodniczych, które wymagają kontroli temperatury podczas transportu (to opcja dedykowana przede wszystkim dla przemysłu spożywczego, medycznego czy farmaceutycznego; ładunków niebezpiecznych (chodzi o ADR), które dotyczą materiałów sklasyfikowanych jako substancje niebezpieczne i z tego względu wymagających specjalnych warunków transportu. Aby dopasować się do Państwa potrzeb, transportujemy towary różnych wymiarów i wielkości. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.