Transport chłodniczy międzynarodowy

Firma Daabs oferuje Państwu kompleksowe, a zarazem wysokiej jakości rozwiązania logistyczne i spedycyjne, które dedykowane są do różnych firm pracujących z każdym typem towaru. W naszej ofercie znajduje się m.in. międzynarodowy transport chłodniczy dla firm farmaceutycznych, medycznych czy spożywczych, a także sieci restauracji czy kawiarni. Pracujemy w kraju i za granicą, a naszą zaletą jest własny, w pełni nowoczesny tabor oraz perfekcyjnie rozwinięta flota podwykonawców, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować terminowość zleceń transportowych w zakresie przewozów każdego typu w segmencie farmaceutyczno-medycznym czy spożywczym. Pracujemy z mniejszymi i większymi firmami, które potrzebują określonego typu serwisu dla transportu wymagających towarów.

Międzynarodowy transport chłodniczy

Mają Państwo do wyboru m.in. usługi w zakresie wysokiej jakości przewozów całopojazdowych oraz częściowych na terenie kraju i Europy. Proponujemy Państwu przewóz towarów mniejszymi busami, który sprawdza się w przypadku mniejszych ładunków (takich, które nie przekraczają wagi 1,5 tony). Zaletą tej opcji jest przede wszystkim większa szybkość, a także pewność dostarczenia przesyłki w nienaruszonym stanie. To dobre rozwiązanie dla mniejszych firm czy restauracji. Innego typu propozycją są pełne ładunki całopojazdowe – w tym przypadku przewozimy towary aż do 24 ton. Oferujemy więc profesjonalny międzynarodowy transport chłodniczy bez względu na wielkość ładunku.

Gwarantujemy transport chłodniczy międzynarodowy na najwyższym poziomie

W zależności od Państwa potrzeb przewozimy towary różnej wielkości. Daabs świadczy usługi w przewozie chłodniczym towarów wymagających różnych warunków i określonej temperatury. Transportujemy określone kategorie towarów wymagających kontrolowanych warunków temperatury nawet do -25°C. Nasze pojazdy przystosowane są do przewozu artykułów spożywczych. Ponadto jesteśmy w stanie przewozić towary wymagające transportu w odmiennych warunkach temperaturowych, co ma duże znaczenie dla współpracy z branżą spożywczą. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej zabudowy w naszych samochodach. Wszystkie nasze pojazdy posiadają wymagane do przewozu żywności certyfikaty PPIS. Zapewniamy też, że nasi kierowcy posiadają odpowiednie uprawnienia, a wybierając Daabs, wybierają Państwo pewność perfekcyjnej spedycji na czas i wieloletnie doświadczenie.

Jako profesjonaliści doskonale wiemy, że pełna kontrola temperatury i jakości podczas przewozu delikatnych i wymagających towarów są wyjątkowo ważne. Transport chłodniczy międzynarodowy to kategoria specjalnych zleceń, do których realizacji przykładamy się w sposób wyjątkowy. W związku z tym gwarantujemy Państwu sprawdzone usługi na najwyższym poziomie – jesteśmy w stanie odpowiednio zaplanować, a następnie przeprowadzić nawet skomplikowany transport krajowy i międzynarodowy, który wymaga sporego zaangażowania. Aby zadbać o ładunek, utrzymujemy stałą temperaturę podczas całego transportu, dzięki czemu przewożony towar trafia na miejsce w idealnym stanie.